Udhëzime për përdorim Keto Light Plus

Si të përdorni Keto Light Plus

Keto Light Plus është krijuar për të arritur një nivel të lartë të trupave ketone 40-45 minuta pas aplikimit të parë, pa efekte anësore.

Në ditët dhe javët e para, humbja e peshës në një dietë ketogjenike mund të shkaktojë efekte anësore të tilla si marrje mendsh, letargji dhe të përziera.

Këto dhe efektet e tjera anësore synojnë të ndalojnë Pudrën e Çastit Keto Light Plus

Karakteristikat e produktit

Pluhuri i Lehtë Keto ka një përbërje krejtësisht natyrale. Nuk përdor produkte shtazore.

Parametrat e përgatitjes Keto Light Plus janë paraqitur në tabelë.

Treguesit kryesorë të Keto Light Plus

Formulari i lëshimit Pluhur
Përbërja 100% natyral
Merrni frekuencën 2-3 herë në ditë
Kursi 30+ ditë
Metoda e pritjes Bashkë me vaktet
Kufizimet e moshës 18+
Indikacionet

Mbipesha, mbipesha;

avitaminoza A, B, C, D, E;

çrregullime metabolike, të përziera, marramendje;

oreks i rritur, dëshira për ëmbëlsira;

skorje të organizmit;

brishtësia e enës;

kolesteroli i tepërt dhe glukoza në gjak;

dobësi fizike;

nervozizëm, nervozizëm;

Çrregullimet e gjumit

Kundërindikimet

intolerancë individuale;

Shtatzënia;

Ushqyerja me gji

Addictive Jo
Afati i ruajtjes 1 vit

Si të përdorni Keto Light Plus: udhëzime për përdorim

Udhëzime për përdorimin e Keto Light Plus

Keto pluhur i lehtë duhet të merret në të njëjtën kohë me vaktet 2-3 herë në ditë. Kursi i ilaçit është krijuar për 1 muaj. Në rast të efektit të pamjaftueshëm të humbjes së peshës, marrja mund të zgjatet deri në 3 muaj, pastaj bëni një pushim për 10 ditë. Pas një pushimi, mund të vazhdoni të merrni pluhur.

1 lugë çaji pluhur duhet të tretet në gjysmë gote me ujë të ngrohtë. Pas shpërbërjes së plotë, pini pije me ushqim.

Leximet

Për shkak të përbërjes shumëfunksionale të ekstrakteve bimore, vitaminave, mineraleve dhe aminoacideve, Keto Light Plus ka një gamë të gjerë aplikimesh.

Çrregullimi metabolik

Përdorimi i barit tregohet për mbipesha, rritjen e oreksit, dëshirat për ëmbëlsirat dhe produktet e miellit. Djegia e dhjamit dhe një rritje e përqendrimit të trupave ketone vërehet 45-50 minuta pas marrjes së parë.

Avitaminoza

Kur kaloni në një dietë keto, trupi humbet disa vitamina, veçanërisht të grupit B. Pluhuri në formën e një pije kompenson këtë mungesë.

Shlodhja e organeve filtruese dhe traktit gastrointestinal

Për shkak të vetive pastruese të shumicës së përbërësve, pluhuri Keto Light largon toksinat, toksinat e metabolizmit të proteinave, kolesterolin e tepërt dhe glukozën nga trupi.

Çrregullimet nervore

Si rezultat i lodhjes kronike, mbingarkesa dhe mungesa e substancave restauruese, prishjet nervore, nervozizmi dhe shqetësimet e gjumit janë të mundshme. Komponentët e barit kryejnë funksione qetësuese, përmirësojnë gjendjen shpirtërore, fuqinë, efikasitetin dhe rivendosin gjumin.

Kundërindikimet

Për shkak të përbërjes së tij plotësisht natyrale, pluhuri Keto Light Plus nuk ka kundërindikacione. Përjashtimet janë raste të intolerancës individuale ndaj ndonjë prej përbërësve, si dhe shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Ju mund ta blini produktin në Shqipëri në faqen zyrtare të prodhuesit.