Shqyrtime rreth Keto Light Plus

 • Bleona
  Pas menopauzës, fillova të shtoj peshë. Endokrinologu përshkroi hormone. Pas një viti në hormone, duke u kufizuar në ushqim, unë peshoja 1. 5 herë peshën time. Me këshillën e një nutricionisti, unë kalova në një dietë keto me pluhur Keto Light Plus. Një muaj më vonë, ajo humbi 15 kg pa ndonjë problem. Pas 3 muajsh me ilaçin, u ktheva në 60 kg dhe jam shumë i kënaqur. Falenderim!
  Keto Light Plus
 • Enis
  Gruaja ime, pas lindjes së fëmijëve, nuk mund të dobësohej në asnjë mënyrë, ishte nervoze dhe nuk flinte mirë. I bleva dritë keto plus pluhur hollimi me udhëzime për dietën keto. Brenda një muaji nga dieta me pluhur keto, ajo u kthye në peshën e saj normale. Tani ajo është e lumtur me jetën, por nuk kam nevojë për asgjë tjetër. Ilaç i mirë
  Keto Light Plus
 • Ardit
  Isha i sëmurë nga pneumonia dhe u bëra shumë i dobët, i dobësuar. Mami u tremb dhe filloi t'i ushqejë me byrekë, ëmbëlsira të Pashkëve, pica. Shpejt e gjeta veten duke u shëndoshur shumë. Problemet e zemrës filluan. Duhej të kaloja në keto me dritë keto plus pluhur hollimi. Ishte e vështirë të dilje nga zakoni i piteve dhe picave, pluhuri ndihmoi. Tani jam në peshë normale dhe nuk do të kthehem më në simite.
  Keto Light Plus
 • Bleona
  Vajza ime ka qenë e trashë që nga fëmijëria, vjehrra ime, ëmbëlsira, e prishi me ëmbëlsira dhe ëmbëlsira. Ata menduan se do të tejkalonte, por përçarjet hormonale iu shtuan mbipeshes, gjëndrës tiroide. Recetat ndihmuan, por vetëm përkohësisht. Gjetëm një nutricionist të mirë, ajo përshkroi një dietë mishi me perime dhe keto dritë plus pluhur. Kanë kaluar gjashtë muaj, dhe Anyuta ime është normale!
  Keto Light Plus
 • Enis
  Mamaja ime ishte e trashë dhe hipertensionale. E dashura ime, një infermiere në klinikë, më këshilloi të blija pluhur Keto Light Plus dhe të kufizoja karbohidratet. Në fillim, nëna ime nuk besonte, por më pas ajo filloi ta merrte atë dhe i pëlqente, shkoi në një dietë keto. Tani ajo është më e re dhe më e hollë, presioni i saj i gjakut është kthyer në normale. Miqtë e saj janë xhelozë ndaj saj dhe më kërkojnë të rivendos lidhjen për në sit.
  Keto Light Plus
Vlerësimi i përdoruesit Keto Light Plus
4.6
20